Industriezone Z.5 Mollem, 80
1730 Mollem
Tel.: 02 452 53 53
Contacteer ons

Opgelet: sommige keuringen enkel op afspraak!

  • Maandag: van 7u tot 19u
  • Dinsdag:  van 7u tot 17u
  • Woensdag: van 7u tot 17u
  • Donderdag: van 7u tot 19u
  • Vrijdag: van 7u tot 17u
  • Zaterdag: gesloten
  • Zondag: gesloten

We zijn altijd gesloten op feestdagen.
We maken nooit de brug.

Station van Asse-Mollem

GECONTROLEERDE VOERTUIGEN

  • Vrachtwagen
  • Car / Bus
  • Aanhangwagen
  • Landbouwvoertuig
  • Bedrijfsvoertuig
  • Kampeervoertuig
  • Personenwagen

UITGEVOERDE KEURING

  • 1ste keuring
  • Oldtimer: periodiek / tweedehands
  • Ingevoerde oldtimer
  • ADR keuring
  • Keuring LPG/CNG
  • Tweedehandskeuring
  • Periodieke keuring

Info wegenwerken

Vanaf 13/01/2025: werken zullen plaatsvinden op de N9, vanaf het kruispunt met Huinegem tot aan het station van Asse, langs beide zijden van de weg. Voor gemotoriseerd verkeer geldt dan eenrichtingsverkeer vanuit Asse richting het station. Verkeer van Zellik naar Asse wordt omgeleid via N9K en Huinegem. Meer info

Het keuringsstation van Asse-Mollem werkt enkel op afspraak.

Dit betekent concreet het volgende :

  • Afspraak verplicht voor alle keuringen van personenwagens, kampeerwagens en lichte bedrijfsvoertuigen < 3,5 t.
  • Alle andere voertuigen (aanhangwagens, prioritaire voertuigen, vrachtwagens en bussen +3,5 t) en herkeuringen (alle types voertuigen) kunnen nog steeds vrijblijvend worden aangeboden. Voor deze voertuigen start de laatste keuring zonder afspraak om 16u30.

Een afspraak maken kan:

  • Via onze website 
  • Telefonisch op het nummer 02/559.09.99 (tussen 8u en 17u)
  • Via sms naar het nummer 0478/79.60.75 als het wachten aan de telefoon te lang is. Een medewerker zal u dan zo snel mogelijk terugbellen.